Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 16-18 kwietnia 2022 r.

Artur Bogacki
Artur Bogacki
Piłkarze Cracovii grać będą w wielkanocny poniedziałek
Piłkarze Cracovii grać będą w wielkanocny poniedziałek Anna Kaczmarz / Polska Press
Udostępnij:
Terminarz wybranych imprez sportowych, które odbędą się w Małopolsce w wielkanocny weekend 2022.

PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa (s. 15), Cracovia - Zagłębie Lubin (pn. 15)
II liga: Garbarnia Kraków - Lech II Poznań (s. 17)
III liga: Cracovia - Avia Świdnik (s. 12, Cracovia Training Center w Rącznej), Podhale Nowy Targ - Podlaskie Biała Podlaska (s. 15)

IV liga, grupa zachodnia: Beskid Andrychów - Tempo Białka (s. 11), Unia Oświęcim - Sokół Kocmyrzów (s. 11), Jutrzenka Giebułtów - Wieczysta Kraków (s. 11), KS Chełmek - Wiślanka Grabie (s. 13), Pcimianka Pcim - Orzeł Ryczów (s. 16.30), Słomniczanka Słomniki - Garbarnia II Kraków (s. 17)

IV liga, grupa wschodnia: Radłovia Radłów - Tarnovia Tarnów (s. 10), Wolania Wola Rzędzińska - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (s. 11), Poprad Muszyna - Okocimski Brzesko (s. 11), Skalnik Kamionka Wielka - Limanovia Limanowa (s. 11), Lubań Maniowy - Glinik Gorlice (s. 12), Metal Tarnów - Wierchy Rabka (s. 12.30), Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska (s. 14), Kolejarz Stróże - Jarmuta Szczawnica (s. 15), BKS Bochnia - Sokół Słopnice (s. 16)

Klasa okręgowa Kraków, grupa I: Zieleńczanka Zielonki KS PKM Olkusz (s. 11), Przebój Wolbrom - Jastrzębiec Książ Wielki (s. 11), Błękitni Modlnica - Piliczanka Pilica (s. 14), Promień Przeginia - Przemsza Klucze (s. 16), Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada (s. 16) - LKS Niedźwiedź (s. 16), Nowa Proszowianka Proszowice - Bolesław Bukowno (s. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa II: Kaszowianka Kaszów - Radziszowianka Radziszów (s. 11), Borek Kraków - Grębałowianka Kraków (s. 11), AP Kmita Zabierzów - Prądniczanka Kraków (s. 11), Prokocim Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (s. 13), Świt Krzeszowice - Orlęta Rudawa (s. 16), Skawinka Skawina - Pogoń Skotniki (s. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa III:
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Nadwiślanka Nowe Brzesko (s. 11), Zjednoczeni-Złomex Branice - Puszcza II Niepołomice (s. 11.30), Tempo Rzeszotary - Gdovia Gdów (s. 16), LKS Śledziejowice - Wiarusy Igołomia (s. 16), Jordan-Sum Zakliczyn - Górnik WIeliczka (s. 17), Karpaty Siepraw - Raba Dobczyce (s. 17)

RUGBY
Ekstraliga: Juvenia Kraków - Lechia Gdańsk (s. 15.30)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mistrzostwa w Polsce zwiększą popularność strzelectwa i rugby

Wideo

Materiał oryginalny: Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 16-18 kwietnia 2022 r. - Dziennik Polski

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie